K účtu bez poplatku vedú len 3 jednoduché kroky

Máme všetko, čo potrebujete

Nový formát účtu IBAN

Od 30. 1. 2016 bude potrebné uvádzať číslo účtu príjemcu v tvare IBAN pri všetkých domácich prevodoch v mene EUR, teda aj tých v rámci SR. Viete ako vyzerá vaše číslo účtu?

Viac informácií

Rozmýšľate nad novým bývaním

Hľadáte nové miesto pre život? Ste na správnej adrese. Všetko, čo potrebujete máte na jednom mieste.

Chcem vedieť viac

Potrebujete si požičať

Máte v krátkej dobe neočakávané výdavky? Vyberte si produkt, ktorý vám bude najviac vyhovovať a začnite si plniť svoje sny.

Chcem vedieť viac

Chcete zabezpečiť rodinu

Držíme s vami pokope ako jedna rodina. Preto sme pre tú vašu vytvorili produkty, ktoré vám budú vyhovovať vo všetkých smeroch.

Chcem vedieť viac

Potrebujete ísť na dovolenku

Máte more predstáv, kam tento rok pôjdete na dovolenku? Nevzdávajte sa svojich snov. Všetko potrebné zvládnete s nami.

Chcem vedieť viac

Chystáte sa stavať dom

Uprednostňujete dom pred bytom? Pomôžeme vám od ponuky pozemkov až po hypotéku. Alebo si vyberte niektorú z nehnuteľností z našej realitnej spoločnosti.

Chcem vedieť viac

Chcete zabezpečiť svoju budúcnosť

Nedovoľte, aby vás v budúcnosti zaskočili nečakané situácie.  Myslite na zadné dvierka už dnes. Využite naše produkty na vytvorenie finančnej  rezervy.

Chcem vedieť viac

Chcete si vytvoriť finančnú rezervu

Ostávajú vám mesačne na účte peniaze? Aj z malých súm si pravidelným sporením môžete vytvoriť finančnú rezervu, ktorá bude vďaka výhodnému úroku stále rásť.

Chcem vedieť viac

Aktuality

Už 1 milión kariet Visa od Slovenskej sporiteľne
Oznámenia, 12.2.2016

Už 1 milión kariet Visa od Slovenskej sporiteľne

Slováci majú vo svojich peňaženkách už 1 milión platobných kariet Visa od Slovenskej sporiteľne. Tento počet predstavuje až jednu tretinu všetkých platobných kariet Visa na Slovensku. Trhový líder v platobných systémoch a najväčšia slovenská banka dlhodobo prinášajú jednoduchý, moderný a bezpečný spôsob ako pohodlne platiť v obchodoch, na internete či vyberať peniaze z bankomatov.
Prečítajte si viac
Financie, 11.2.2016

Slováci zvládajú IBAN bez problémov

Strašiak s menom IBAN Slovákov nestraší. Aj keď sa od februára na Slovensku používa číslo účtu už len v tomto formáte, ľuďom v bankovaní neprekáža. Svedčí o tom najmä 5,5 % medziročný nárast počtu transakcií cez elektronické bankovníctvo Slovenskej sporiteľne v prvých dňoch po prechode na nový formát. Slováci sa totiž na novinku pripravili, každý štvrtý januárový telefonát na Klientske centrum banky sa týkal IBAN-u.
Prečítajte si viac
Až 1,2 milióna eur pre lepší život ľudí na Slovensku
Oznámenia, 11.2.2016

Až 1,2 milióna eur pre lepší život ľudí na Slovensku

Slovenská sporiteľňa a jej Nadácia podporili v roku 2015 až 260 projektov po celom Slovensku. Podpora smerovala najmä do oblasti vzdelávania, kultúry, športu a sociálnej pomoci.
Prečítajte si viac
Financie, 8.2.2016

Chcete začať podnikať a chýba vám nápad? V Slovenskej sporiteľni stretnete predstaviteľov overených konceptov

Chcete prevádzkovať vlastný Subway, otvoriť si Naturhouse alebo jazykovú školu Empire? Začínajúci podnikatelia mávajú častokrát problém vymyslieť úspešný nápad a zarobiť. Riešenie pritom môže byť jednoduché, stačí využiť už osvedčený podnikateľský nápad – tzv. franšízu. Slovenská sporiteľňa spolu so Slovenskou franchisingovou asociáciou pripravili pre začínajúcich podnikateľov stretnutie s predstaviteľmi vybraných konceptov, vďaka ktorému môžu úspešne naštartovať svoj vlastný biznis.
Prečítajte si viac

Stiahnite si aplikácie SporoApps

A vaše účty máte vo svojom smartfóne pod palcom

Viac informácií
sporoapps

Biznis - sekcia pre podnikateľov

Produkty pre živnostníkov, firmy aj korporácie

Viac informácií
biznis