Oslavujeme!

S Georgeom v mobile bankuje už viac ako 400 000 klientov.

Aj preto sme najväčšia digitálna banka.

 

Intuitívne vyhľadávanie

Transakcie nájde nielen podľa mien v adresári, ale aj podľa časového obdobia či obchodníka, u ktorého ste nakupovali.

Nákup v eshope

Sporenie, cestovné postenie, kreditka či zmena účtu – to sú len niektoré z produktov, ktoré si môžete zriadiť jednoducho on-line priamo z Georgea. 

Správa kariet

Zmeniť limit, zablokovať platby kartou na internete či prevydať PIN kód. S Georgeom máte svoje karty pod kontrolou.

Rýchla inštalácia

Bankovať s Georgeom v mobile zvládne skutočne každý. Začnite stiahnutím si aplikácie v obchode s aplikáciami. Ďalej už len postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Jednoduché prihlásenie

Nemusíte zakaždým vypisovať svoje prihlasovacie meno a heslo. Na to aby ste sa prihlásili do mobilnej aplikácie George, vám stačí jediný pohľad či odtlačok vášho prsta.

Platenie skenovaním

S pomocou fotoaparátu v smartfóne George naskenuje IBANy, QR kódy a poštové poukazy a ešte viac tak zrýchli a zjednoduší vaše platenie.

Novinky:

Push notifikácie: Rovnako ako pri SMS notifikáciách vám pri každom prevode, výbere, vklade či platbe kartou pošleme upozornenie (notifikáciu), ktorú vám aplikácia George zobrazí priamo na displeji mobilu či tabletu, podmienkou doručenia push notifikácie je aktívne internetové pripojenie. 

V čom sú push notifikácie lepšie ako SMS?

  • bezplatné – SMS notifikácie budú od 1. júna 2019 spoplatnené sumou 1 eur mesačne,
  • bezpečnejšie – push správa po prečítaní automaticky zmizne a nehrozí, že sa k nej neskôr niekto dostane,
  • nie sú obmedzené sumou – SMS notifikácie pri Osobných účtoch zasielame až od 20  eur, push notifikácie aj pri transakcii v sume 0,01 eur.
Slovenská sporiteľňa - Mobilná aplikácia George Go

Mobilná aplikácia George

S našou modernou apkou budete mať svoje peniaze stále pod kontrolou. Navyše na prihlásenie sa do aplikácie vám stačí jediný pohľad či odtlačok vášho prsta.

Stiahnuť Georgea do mobilu:

Upozornenie: GRID karty končia

Z dôvodu zvyšovania bezpečnosti elektronického bankovníctva a v súlade s nariadeniami európskej smernice PSD2 od 14. 9. 2019 už nebude možné používať GRID karty. Základným bezpečnostným predmetom v elektronickom bankovníctve sa pre všetkých klientov stane SMS kľúč. S ním budete podpisovať transakcie jednorazovým kódom z esemesky.

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť