Šikovné digitálne bankovanie George
si užíva už viac ako 720 000 Slovákov


Šikovné digitálne
bankovanie George
si užíva už viac
ako 720 000
Slovákov

Novinky, ktoré sme pridali do Georgea:

Finančný manažér: pozrite sa na svoje financie prostredníctvom prehľadných grafov. Urobte si analýzu vašich transakcii na základe kategórií, ktoré im boli priradené. Je to úplne jednoduché.

Mobilná aplikácia George

Rovnako skvelý ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše.

Stiahnuť Georgea do mobilu: 

Rýchla inštalácia

Bankovať s Georgeom v mobile zvládne skutočne každý. Začnite stiahnutím si aplikácie v obchode s aplikáciami. Ďalej už len postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Jednoduché prihlásenie

Nemusíte zakaždým vypisovať svoje prihlasovacie meno a heslo. Aby ste sa prihlásili do mobilnej aplikácie George, stačí zadať váš 6-miestny PIN kód.

Platenie skenovaním

S pomocou fotoaparátu v smartfóne George naskenuje IBANy, QR kódy a poštové poukazy a ešte viac tak zrýchli a zjednoduší vaše platenie.

Intuitívne vyhľadávanie

Transakcie nájde nielen podľa mien v adresári, ale aj podľa časového obdobia či obchodníka, u ktorého ste nakupovali.

Nákup v eshope

Prezrite si ponuku produktov banky pripravenú špeciálne pre vás. Vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje, a kúpte si ho priamo v Georgeovi, bez návštevy pobočky.

Správa kariet

Ukradli vám kartu alebo ju len jednoducho neviete nikde nájsť? Zabudli ste PIN kód? V Georgeovi nájdete dôležité služby, ktoré vám pomôžu.

Ako na šikovný Internetbanking George

Prečo sme bankovanie pomenovali George?

Inšpiroval nás silný príbeh letca Lawrencea Sperryho, ktorý pred 100 rokmi vynašiel prvého autopilota a pomenoval ho George. Veta „Nechaj to na Georgea“ v letectve zľudovela. George je teda niečo ako autopilot, ktorý vás bezpečne prevedie elektronickým bankovaním. Vaše narábanie s peniazmi bude odteraz prehľadnejšie. Chcete spoznať celý príbeh prvého autopilota?

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť