Push notifikácie


Majte pod palcom obraty na účte s bezplatnými
push notifikáciami v mobilnej apke George

Push notifikácie


Majte pod palcom obraty na účte s bezplatnými push notifikáciami v mobilnej apke George

Ako fungujú push notifikácie v apke George

Rovnako ako pri SMS notifikáciách vám pri každom prevode, výbere, vklade či platbe debetnou kartou pošleme upozornenie (notifikáciu), ktorú vám aplikácia George zobrazí priamo na displeji mobilu či tabletu. Podmienkou doručenia push notifikácie je aktívne internetové pripojenie. 

V čom sú push notifikácie lepšie ako SMS?

  • sú bezplatné – SMS notifikácie sú spoplatnené sumou 2 eur mesačne,
  • sú bezpečnejšie – push správa po prečítaní automaticky zmizne a nehrozí, že sa k nej neskôr niekto dostane,
  • nie sú obmedzené sumou – SMS notifikácie pri Osobných účtoch zasielame až od 20 eur, push notifikácie aj pri transakcii v sume 0,01 eur.

SMS-ky o platbách kreditnou kartou (Štedrá karta, VISA Classic, VISA Gold) ako aj SMS kľúče, ktorými podpisujete transakcie v Georgeovi sú zasielané bezplatne.

1 Zasielanie e-mail notifikácií kedykoľvek urobíte alebo prijmete platbu (podľa vami nastavenej sumy, vrátane platieb kartou). E-mail notifikácie si nastavíte prostredníctvom elektronického bankovníctva George.

2 SMS služby zahŕňajú SMS notifikácie o platbách a výberoch debetnou Platobnou kartou v zahraničí a o nezrealizovaných platbách z účtu; za poplatok je možné poskytnúť SMS služby Extra. Notifikácie si viete zapnúť/vypnúť prostredníctvom elektronického bankovníctva George.

3 SMS služby Extra – zahŕňa notifikácie o platbách/výberoch kartou (podľa vami nastavenej sumy), platobné operácie a nezrealizované platby z účtu. Notifikácie si viete zapnúť/vypnúť prostredníctvom elektronického bankovníctva George.

Je potrebné niečo inštalovať?

V prípade, že nemáte nainštalovanú mobilnú apku George, stiahnite si najnovšiu verziu v Google Play, App Store či Huawei AppGallery:

Ako si aktivovať push notifikácie:

v Androidoch

v iOS

Súvisiace produkty