SMS-kám odzvonilo

Majte pod palcom obraty na účte s bezplatnými push notifikáciami
v mobilnej appke George

SMS-kám odzvonilo

Majte pod palcom obraty na účte s bezplatnými push notifikáciami

Od 1. 6. 2019 na Osobných účtoch a Space účtoch boli nahradené SMS notifikácie novými, bezplatnými push notifikáciami priamo z appky George.

Bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť, vás budeme SMS správami naďalej bez poplatku upozorňovať už len na nezrealizované platby z účtu (nezrealizovaný trvalý príkaz, inkaso) a na všetky platby a výbery debetnou platobnou kartou v zahraničí vrátane nákupov v zahraničných e-shopoch a v storoch s mobilnými aplikáciami.

Ak by ste mali záujem dostávať SMS notifikácie o všetkých transakciách na účte, pripravili sme pre vás rozšírený balík SMS služieb Extra, ktorý si môžete aktivovať za 1 € mesačne (viac informácií o sms).

SMS-ky o platbách kreditnou kartou (Štedrá karta, VISA Classic, VISA Gold) ako aj SMS kľúče, ktorými podpisujete transakcie v Georgeovi, vám budeme zasielať bezplatne rovnako ako doteraz.

Ako fungujú push notifikácie v appke George

Rovnako ako pri SMS notifikáciách vám pri každom prevode, výbere, vklade či platbe kartou pošleme upozornenie (notifikáciu), ktorú vám aplikácia George zobrazí priamo na displeji mobilu či tabletu, podmienkou doručenia push notifikácie je aktívne internetové pripojenie. 

V čom sú push notifikácie lepšie ako SMS?

  • sú bezplatné – SMS notifikácie sú od 1. júna 2019 spoplatnené sumou 1 eur mesačne,
  • sú bezpečnejšie – push správa po prečítaní automaticky zmizne a nehrozí, že sa k nej neskôr niekto dostane,
  • nie sú obmedzené sumou – SMS notifikácie pri Osobných účtoch zasielame až od 20  eur, push notifikácie aj pri transakcii v sume 0,01 eur.

Je potrebné niečo inštalovať?

Ak máte nainštalovanú mobilnú appku George a nastavené automatické aktualizovanie, nemusíte robiť nič. Vaše mobilné zariadenie si v najbližších dňoch samo stiahne jej najnovšiu verziu a vyžiada si váš súhlas so zasielaním oznámení. 

V prípade, že máte automatickú aktualizáciu vypnutú, stiahnite si najnovšiu verziu aplikácie George manuálne v Google Play či App Store: 

Ako si aktivovať push notifikácie:

v Androidoch

v iOS

Prehľad o obratoch na svojich účtoch môžete mať bez poplatkov aj vďaka e-mailovým notifikáciam.

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť