Finančný plán


S naším finančným plánom je plánovanie rodinného rozpočtu hračka

Finančný plán


S naším finančným plánom je plánovanie rodinného rozpočtu hračka

Investovanie, poistenie, sporenie aj dôchodok.
Už viac ako 500 000 klientov má istejšiu finančnú budúcnosť vďaka nášmu Finančnému plánu

Sporenie

Základ je vytvoriť si finančnú rezervu na obdobie, keď budete potrebovať dostupné peniaze na nečakané výdavky. Ste tak pripravený, nech sa deje čokoľvek.

Investovanie

Každý máme plány a ciele. Na ich splnenie je dobré sporiť si tak, aby vaše úspory nestrácali  infláciou svoju hodnotu, ale naopak zarábali. Presne na to je určené investičné sporenie bez vstupných poplatkov.

Poistenie

Váš život, rodina a majetok je to najcennejšie. Poradíme vám správnu kombináciu poistenia, ktoré bude kryť to, čo si najviac ceníte.

Dôchodok

Myslieť na dôchodok v mladosti nie je „in“. Pritom stačí urobiť jeden krok a máte vybavené. Zriadenie dôchodkového sporenia, ktoré vám zabezpečí finančnú istotu na staré, ale aktívne kolená.

Ako na to?

1. Klik, klik.....rozcvičte sa

Rozcvičte sa s Finančným plánom. Stačí zadať zopár údajov, ako je váš vek, výška úspor, mesačné výdavky či suma, ktorú si viete mesačne usporiť.

2. Finančný plán znamená istejšiu budúcnosť

Následne Finančný plán rozdelí vaše už nasporené financie do sporenia na rezervu, podielových fondov a poistenia. Zároveň sa postará o to, aby ste si správne rozdelili aj sumu, ktorú si viete každý mesiac odložiť. Vaše peniaze tak budú zarábať a vy budete mať vytvorenú finančnú istotu do budúcnosti.

3. Stretnutie v pobočke

Aj pri finančnom tréningu je dôležitá vzájomná konzultácia. Po vyklikaní Finančného plánu si pár klikmi dohodnite stretnutie v niektorej z našich pobočiek. Bude sa vám venovať náš bankový poradca a všetko s vami detailne preberie.

Poďme na to, začíname!

Finančný plán

Dostaňte svoje peniaze do formy