Stačí raz dobre naplánovať a vašu
finančnú budúcnosť máte istejšiu.
Je to jednoduché


Stačí raz dobre naplánovať a vašu finančnú budúcnosť máte istejšiu

Investovanie, poistenie, sporenie aj dôchodok.
S novou službou Finančný plán si môžete zabezpečiť istejšiu budúcnosť.

Sporenie


Základ je vytvoriť si finančnú rezervu na obdobie, keď budete potrebovať dostupné peniaze na nečakané výdavky. Ste tak pripravený, nech sa deje čokoľvek.

Investovanie


Každý máme plány a ciele. Na ich splnenie je dobré sporiť si tak, aby vaše úspory nestrácali  infláciou svoju hodnotu, ale naopak zarábali. Presne na to je určené investičné sporenie bez vstupných poplatkov.

Poistenie


Váš život, rodina a majetok je to najcennejšie. Poradíme vám správnu kombináciu poistenia, ktoré bude kryť to, čo si najviac ceníte.

Dôchodok


Myslieť na dôchodok v mladosti nie je „in“. Pritom stačí urobiť jeden krok a máte vybavené. Zriadenie dôchodkového sporenia, ktoré vám zabezpečí finančnú istotu na staré, ale aktívne kolená.

Ako na to?

1. Klik, klik.....rozcvičte sa

Rozcvičte sa s Finančným plánom. Stačí zadať zopár údajov, ako je váš vek, výška úspor, mesačné výdavky či suma, ktorú si viete mesačne usporiť.

2. Finančný plán znamená istejšiu budúcnosť

Následne Finančný plán rozdelí vaše už nasporené financie do sporenia na rezervu, podielových fondov a poistenia. Zároveň sa postará o to, aby ste si správne rozdelili aj sumu, ktorú si viete každý mesiac odložiť. Vaše peniaze tak budú zarábať a vy budete mať vytvorenú finančnú istotu do budúcnosti.

3. Osobná konzultácia zadarmo

Aj pri finančnom tréningu je dôležitá osobná konzultácia. Po vyklikaní Finančného plánu si pár klikmi dohodnite stretnutie v pobočke, kde sa vám bude venovať náš poradca. Plán vám zašleme aj na váš e-mail.

Poďme na to, začíname!

Finančný plán

Dostaňte svoje peniaze do formy

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť