Vstúpte do letiskových salónikov
s VISA Airport Companion Europe


Užite si pohodlné čakanie na svoj let

  • viac ako 1 000 letiskových salónikov po celom svete
  • jednoduchá navigácia na letisku

Vstúpte do letiskových salónikov s VISA Airport Companion Europe


Užite si pohodlné čakanie na svoj let

  • viac ako 1 000 letiskových salónikov po celom svete
  • jednoduchá navigácia na letisku

Ako službu využiť?

Čaká na vás občerstvenie, televízia, bezplatný prístup na internet, aktuálne informácie o letoch, sprcha a iné možnosti (v závislosti od ponuky jednotlivých salónikov).

Stačí sa zaregistrovať (sign up) vašou kartou Visa PlatinumVisa Gold, Visa Business, Visa Business Platinum v aplikácii Airport Companion Europe a automaticky získate členstvo v Dragon Pass bezplatne (štandardne 99 USD). Mobilná aplikácia vás na letisku dovedie priamo až k salóniku a vygeneruje QR kód potrebný na vstup.

Poplatok za jednotlivý vstup do salóniku je 26 eur a uhradíte ho z vašej karty priamo v aplikácii. Za rovnakú cenu môžete takto zakúpiť vstupy aj pre ďalšie osoby.

Otázky a odpovede

Visa Airport Companion app je mobilná aplikácia – digitálne riešenie prvé svojho druhu, ktoré prináša pre držiteľov Visa kariet jedinečné a bezproblémové zážitky z letísk. Program poskytuje jednoduchú navigáciu na letisku a možnosť zakúpiť si vstupy do letiskového salónika.

Ktokoľvek s kartou Visa Platinum, Visa Gold, Visa Business Platinum, Visa Business vydanou Slovenskou sporiteľňou sa môže v aplikácii zaregistrovať. Viac informácií ako sa zapojiť nájdete na webovej stránke Slovenskej sporiteľne.

Predložte vygenerovaný QR kód z aplikácie Airport Companion Europe vo vašom telefóne alebo tablete zamestnancom salónika na účely jednoduchého overenia. Po úspešnom overení môžete využiť služby salónika. Pre každý ďalší vstup vás alebo vašich hostí si vygenerujete nový QR kód.

Vstup do salónika si zakúpte ešte pred jeho návštevou, jeden vstup stojí 26 €. Môžete to urobiť prostredníctvom aplikácie Airport Companion Europe tak, že vyberiete „My membership“, potom kliknete na „Add visit(s)“. Na zakúpenie vstupu musíte byť prihlásený v aplikácii. Jeden vstup platí pre jednu osobu na návštevu salónika.

Váš vstup do salónika neexspiruje, bude platný tak dlho, kým budete zaregistrovaný v programe a kým ho využijete na návštevu salónika.

Áno, môžete so sebou zobrať hostí do salónika. Na tento účel si najprv zakúpte vstup pre seba a pre hosťa cez aplikáciu Airport Companion Europe. Jeden vstup je platný pre návštevu salónika jednou osobou.

Zoznam všetkých zapojených salónikov v programe nájdete v aplikácii Airport Companion Europe.

V prípade akýchkoľvek problémov na mieste použitia službu, môžete zavolať na našu linku podpory DragonPass na +44 (0)161 929 8844 od pondelku do štvrtku (08.45 – 17.15) a v piatok (08.45 – 16.30). Prípadne nám môžete poslať e-mail na adresu support@dragonpassuk.com.

Komunikácia s klientskym servisom DragonPass prebieha v angličtine.