Najväčšia banka na Slovensku s bohatou históriou pri príležitosti storočnice vzniku Česko-Slovenska, vyhlásenia Deklarácie slovenského národa a Svetového dňa sporenia pripravila pre svojich klientov súťaž, v rámci ktorej až 100 sporiteľov môže získať výhru 100 eur. Do súťaže budú zaradení všetci klienti, ktorí si od 29. októbra do 7. novembra 2018 zriadia sporenie a vložia naň aspoň 100 eur. Slovenská sporiteľňa chce takto motivovať ľudí k pravidelnému sporeniu a tvorbe finančnej rezervy slovenských domácností. Banka tiež pripravila unikátnu komentovanú prehliadku hlavného mesta – Prechádzka Bratislavou: Československý bankový špeciál.

Prechádzka Bratislavou: Československý bankový špeciál

Účastníci prehliadky sa dozvedia veľa zaujímavostí o dejinách Česko-Slovenska a histórii bankovníctva, ktorú Slovenská sporiteľňa organizuje pri príležitosti 100. výročia vzniku prvej Československej republiky. Napríklad aj to, na ktorom mieste v Bratislave bol nainštalovaný prvý bankomat v ČSSR alebo čím je zaujímavý bankový trezor v najkrajšej bratislavskej pobočke Slovenskej sporiteľne. Sprevádzať ich bude sprostredkovateľ histórie a turistický sprievodca Roman Delikát. Prehliadku bude možné sledovať aj prostredníctvom Instagram Stories. O 50 vstupeniek na prehliadku bude možné súťažiť na Facebooku banky.

Video k storočnici si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/d_0SQwstV9A

Ako sa zapojiť do súťaže o 100 eur:

  • zriadiť si od 29. októbra do 7. novembra 2018 sporenie (Sporenie na rezervu, Sporenie pre radosť, Sporenie na bývanie), v pobočke alebo v Georgeovi,
  • v tomto termíne na účet sporenia vložiť aspoň 100 eur,
  • mať na účte sporenia  ku koncu trvania súťaže aspoň 100 eur.

Z novozriadených sporení vyžrebuje Slovenská sporiteľňa 100 klientov a každému z nich na výherné sporenie pripíše sumu 100 eur. Každý klient môže vyhrať len 1x (t. j. ak si zriadi v tomto období viac sporení, má väčšiu šancu na výhru). Výhra bude na účet sporenia výhercu pripísaná v priebehu novembra 2018. Výhra nepodlieha zdaneniu.

Špeciálna stránka bude dostupná od 29. októbra na adrese: https://slsp.sk/100rokov