Jednorazové investovanie


Investujte jednorazovo do podielových fondov cez Georgea

Jednorazové investovanie


Investujte jednorazovo do podielových fondov cez Georgea


Ako funguje jednorazové investovanie?

Príklad: Vklad klienta 1 000 € do Aktívneho portfólia

V pobočke alebo v Georgeovi investujete do fondu 1 000 €, zaplatíte vstupný poplatok 2 % a my vám vydáme podiely. Každý fond zverejňuje cenu podielu, za ktorú kúpite alebo predáte.

Hodnota jedného podielu fondu Aktívne portfólio bola 24. januára 2020 0,045468 eur. Preto ste nakúpili 24 453 ks a stali ste sa tak majiteľom každej akcie či dlhopisu vo fonde.

Aktívne riadenie fondov

Našou úlohou je zodpovedne spravovať peniaze, ktoré nám zverili klienti. Aby sme znížili negatívny dopad aktuálnej situácie na finančných trhoch na naše zmiešané fondy (Global Renta, Aktívne portfólio), naši portfólio manažéri v Asset Managemente Slovenskej sporiteľne, v nich zredukovali zastúpenie akcií a naopak posilnili zložku stabilnejších cenných papierov ako sú napríklad dlhopisy.

Správny risk môže byť atraktivný zisk

Vyšší zisk môžete dosiahnuť tak, že podstúpite aj vyššie riziko. Poznáte to, risk je zisk. Ak teda viete, že peniaze budete potrebovať až za dlhý čas, môžete investovať aj do fondov s primeranou mierou rizika. Do tohto fondu nakupujeme aj akcie aj dlhopisy v optimálnom pomere, aby prinášali prislúchajúci výnos.

Ešte si netrúfate na veľké investície?

Kombi vklad – jednorazová investícia s prémiou

Ak sa skombinuje Termínovaný vklad s investíciou do fondu, získavate bezpečnosť a zároveň aj zaujímavé zhodnotenie.

S nami môžete investovať jednorazovo s prémiou. K jednorazovej investícii do vybraných fondov vám pribalíme výhodný termínovaný vklad na 12 mesiacov so sadzbou až do výšky 2,5 % p. a.

Okrem šance na zaujímavé zhodnotenie investičnej časti získate istotu nadštandardného úroku na bezpečnom depozitnom vklade. Zároveň budete investovať do vybraného fondu so 60 % zľavou na vstupnom poplatku.

Po dvanástich mesiacoch môžete peniaze na termínovanom vklade reinvestovať alebo si ich užiť podľa vašich plánov.

Svoje investície máte vždy pod palcom

Ako sa darí vašim investíciám, viete sledovať priamo v apke George.

Výsledky fondov nájdete na webe www.erste-am.sk

Investovanie do podielových fondov je spojené aj s rizikom. Hodnota investície a ročne vyplácaný výnos sa môžu aj znižovať a nie je zaručená návratnosť pôvodne investovanej sumy. Výnosy z investície do podielových fondov dosiahnuté v minulosti nie sú zárukou budúcich výnosov.