Občianska spoločnosť

V roku 2016 sme boli súčasťou projektov, ktoré posilňujú občiansku spoločnosť, podporujú vymožiteľnosť práva, prispievajú k spravodlivosti v našej krajine.

Podporený Projekt organizácie projekt organizácie VIA IURIS – Skutočné osobnosti na ústavný súd – je prvou fázou niekoľkoročnej kampane, v ktorej podporujú lepšie fungovanie Ústavného súdu SR, najmä jeho kvalitné personálne obsadenie. Cieľom je posilniť povedomie verejnosti o dôležitosti ústavného súdu, otvoriť verejnú a odbornú
diskusiu k téme výberu ústavných sudcov a vytvoriť kvalitný analytický podklad.

Fond pre transparentné Slovensko 2016 pod záštitou Nadácie Pontis je rozvoj transparentnosti, etiky, demokracie a zdravého podnikateľského prostredia v krajine podporou watchdogových a analytických organizácií.

Aliancia Fair-play a VIA IURIS od roku 2008 vždy 17. novembra slávnostne odovzdávajú ocenenia občianskej odvahy – Biela vrana. Naša nadácia sa stala partnerom Bielej vrany po prvýkrát. Aj pre nás je veľmi dôležité, aby ľudia v našej spoločnosti, ktorí bránia pravdu, spravodlivosť a verejný záujem, získali poďakovanie a podporu. 

 

Podporujeme občiansku spoločnosť_ Nadácia SLSP
×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť