SMS notifikácie

Informácie o vašich pohyboch na účte

  • získajte rozšírený balík SMS služieb Extra len za 1 € mesačne

Od 1. 6. 2019 sme na Osobných účtoch a Space účtoch zmenili podmienky poskytovania SMS služieb.

Bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť, vás budeme SMS správami naďalej bez poplatku upozorňovať už len na nezrealizované platby z účtu (nezrealizovaný trvalý príkaz, príkaz na úhradu, inkaso) a na všetky platby a výbery debetnou platobnou kartou v zahraničí vrátane nákupov v zahraničných e-shopoch a v storoch s mobilnými aplikáciami.

Ak by ste mali záujem dostávať SMS notifikácie o všetkých transakciách na účte, pripravili sme pre vás rozšírený balík SMS služieb Extra, ktorý si môžete aktivovať za 1 € mesačne.

SMS-ky o platbách kreditnou kartou (Štedrá karta, VISA Classic, VISA Gold) ako aj SMS kľúče, ktorými podpisujete transakcie v Georgeovi, vám budeme zasielať bezplatne rovnako ako doteraz.

Balíčky SMS notifikácií

SMS služby – zdarma
  • SMS notifikácia o platbách a výberoch debetnou platobnou kartou v zahraničí vrátane nákupov v zahraničných e-shopoch a v storoch s mobilnými aplikáciami,
  • SMS notifikácia o nezrealizovaných platbách z účtu.
SMS služby Extra – 1 eur mesačne
  • SMS notifikácia o platbách a výberoch debetnou platobnou kartou,
  • SMS notifikácia o nezrealizovaných platbách z účtu,
  • SMS notifikácia o platobných operáciách vykonaných na účte.

Prehľad o obratoch na svojich účtoch môžete mať aj naďalej bez poplatkov. Stačí ak využijete moderné e-mailové notifikácie alebo mobilné push notifikácie z aplikácie George.

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť