Nové pravidlá notifikácií o pohyboch na účte


Od 1. 6. 2019 spoplatňujeme SMS o pohyboch na účte na Osobných a Space účtoch sumou 1 € mesačne.

Bezplatnou alternatívou budú e-mailové notifikácie a nové PUSH notifikácie z aplikácie George, ktoré spustíme začiatkom mája 2019.

Nové pravidlá notifikácií o pohyboch na účte


Od 1. 6. 2019 spoplatňujeme SMS o pohyboch na účte na Osobných a Space účtoch sumou 1 € mesačne.

Bezplatnou alternatívou budú e-mailové notifikácie a nové PUSH notifikácie z aplikácie George, ktoré spustíme začiatkom mája 2019.

Od 1. 6. 2019 na Osobných účtoch a Space účtoch meníme podmienky poskytovania SMS služieb.

Bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť, vás budeme SMS správami naďalej bez poplatku upozorňovať už len na nezrealizované platby z účtu (nezrealizovaný trvalý príkaz, inkaso) a na všetky platby a výbery debetnou platobnou kartou v zahraničí vrátane nákupov v zahraničných e-shopoch a v storoch s mobilnými aplikáciami.

Ak by ste mali záujem dostávať SMS notifikácie o všetkých transakciách na účte, pripravili sme pre vás rozšírený balík SMS služieb Extra, ktorý si po 1. 6. 2019 budete môcť aktivovať za 1 € mesačne.

SMS-ky o platbách kreditnou kartou (Štedrá karta, VISA Classic, VISA Gold) ako aj SMS kľúče, ktorými podpisujete transakcie v Georgeovi, vám budeme zasielať bezplatne rovnako ako doteraz.

Balíčky SMS notifikácií

SMS služby – zdarma
  • SMS notifikácia o platbách a výberoch debetnou platobnou kartou v zahraničí vrátane nákupov v zahraničných e-shopoch a v storoch s mobilnými aplikáciami,
  • SMS notifikácia o nezrealizovaných platbách z účtu.
SMS služby Extra – 1 eur mesačne
  • SMS notifikácia o platbách a výberoch debetnou platobnou kartou,
  • SMS notifikácia o nezrealizovaných platbách z účtu,
  • SMS notifikácia o platobných operáciách vykonaných na účte.

Prehľad o obratoch na svojich účtoch môžete mať aj naďalej bez poplatkov. Stačí ak využijete moderné e-mailové notifikácie alebo mobilné PUSH notifikácie z aplikácie George:

Emailové notifikácie

Nastavte si e-mailové notifikácie

V Georgeovi si môžete nastaviť notifikácie formou e-mailových správ. Po každom obrate na účte vám George pošle e-mail s detailmi transakcie, ktorý sa prehľadne zobrazí nielen v počítači, ale aj na obrazovke mobilu či tabletu. 

Postup:

  1. prihláste sa do webovej verzie Georgea,
  2. prejdite do produktu Osobný účet,
  3. v časti Nastavenia produktu si zapnite možnosť E-mailové notifikácie.

Mobilné PUSH notifikácie

Stiahnite si aplikáciu George do mobilu

Po najbližšej aktualizácii plánovanej na začiatok mája si od vás aplikácia vyžiada súhlas na zasielanie PUSH notifikácií a následne vám ich už bude posielať automaticky. PUSH notifikácie vás do niekoľkých sekúnd bezplatne a hlavne bezpečne upozornia na akúkoľvek transakciu. Budú sa vám zobrazovať na obrazovke mobilného zariadenia podobne ako upozornenie na nový e-mail či na správu v Messenger-i alebo Whatsapp-e. 

Stiahnuť Georgea do mobilu si môžete tu:

×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť