2 domy za cenu 1
pre vás aj včely vďaka
výhodnej hypotéke
na dom

2 domy za cenu 1
pre vás aj včely vďaka
výhodnej hypotéke
na dom

Získajte dva domy
za cenu jedného

V Slovenskej sporiteľni pomáhame získať vysnívané bývanie nielen vám, ale aj včelám a iným opeľovačom, ktorých je v mestách stále menej a menej. Preto teraz ku každej hypotéke na dom dostanete hmyzí domček, ktorý poskytne bývanie aj tým najmenším obyvateľom mesta.

Jedinečné AirbnBee

  • 70 000 lôžok
  • 1 kúpeľňa
  • nonstop recepcia
  • all you can eat v okolí
  • wifi v cene

To je AirbnBee, ktoré včelám poskytujeme už 5 rokov na streche našej centrály. A spolu so Živicou budujeme ďalšie luxusné hmyzie hotely, ktoré ubytujú až stovky jedincov.

Nové beevanie s hypotékou u nás

Vybavte si hypotéku s fantastickým úrokom už od 0,79 %
Vypočítajte si, akú vysokú hypotéku môžete dostať.
 

Vypočítajte si svoju hypotéku

Akú vysokú hypotéku môžem dostať?

Maximálna výška hypotéky pri 5 ročnej fixácii

(x rokov)

Aké vysoké budú moje splátky?

Splátka úveru

Poplatok za poistenie
úveru:

Úroková sadzba

ročne

RPMN

Reprezentatívny príklad RPMN: Klient získal úver . Splácať ho bude . Uhradí splátok po . V deň prvého poskytnutia úveru klient zaplatí poplatok za poskytnutie úveru . V mesačnej splátke je zahrnutý poplatok za poistenie k úveru . Úroková sadzba úveru je ročne, fixná na . Ročná percentuálna miera nákladov je . Celková čiastka spojená s úverom je .

Uvedený príklad je len informatívny. Úver Vám bude poskytnutý po splnení podmienok stanovených bankou. Výška úrokovej sadzby je informatívna a závisí od celkového posúdenia bonity klienta a kvality predloženého zabezpečenia. Výška úrokovej sadzby je pri fixácii s programom Výhodný súčet.