O nás

Banka, kde ste osobnosťou pracovne aj ľudsky

Naša banka je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku s najširšou sieťou pobočiek a bankomatov. Sme jedným z 20 najväčších zamestnávateľov. Pracuje u nás viac ako 4 000 ľudí, pričom každého vnímame ako osobnosť s unikátnym životným príbehom. Každý nový kolega sa stáva súčasťou nielen odborných tímov, ale aj našej bankovej rodiny – preto je pre nás osobnosťou nielen pracovne, ale aj ľudsky.

Urobte si meno v našej banke

Slovenská sporiteľňa sa o ľudí zaujíma nie len pracovne, ale i ľudsky. Dôkazom toho je rad benefitov, ktoré podporujú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Okrem flexibilného pracovného času, dní voľna navyše či rôznej formy pracovných úväzkov je to napríklad aj aktívna podpora dobrovoľníctva. Naši zamestnanci môžu navyše možnosť získať na svoje voľnočasové aktivity zdroje zo zamestnaneckého grantu Euro k euru.

Prečo pracovať u nás? Sme banka, ktorá...

Benefity

Finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Zdravie a spokojnosť našich zamestnancov sú pre nás to najdôležitejšie. Ako člen nášho tímu preto získate finančný príspevok na zotavenie a regeneráciu.

Platený deň voľna na dobrovoľníctvo

Zodpovednosť voči spoločnosti je dôležitou súčasťou nášho podnikania. Ak sa rozhodnete pomôcť dobrej veci ako dobrovoľník, radi vás podporíme.

Dni voľna navyše

Voľno nad rámec dovolenky poteší asi každého.
V našej banke ponúkame benefity vo forme voľna na aktívny i pasívny oddych.

Sociálna výpomoc pri dlhodobej PN

Život je plný nepredvídateľných situácií. My si to uvedomujeme, a preto vám v prípade dlhodobej PN finančne pomôžeme.

Voľné parkovacie plochy pre zamestnancov ústredia

Parkovanie v hlavnom meste nie je vždy samozrejmosťou. Budova nášho ústredia poskytuje stovky parkovacích miest vyhradených pre našich zamestnancov.

100 % príspevok na stravovanie, aj počas dovolenky

Sporkári dostávajú príspevok na stravovanie nielen za odpracované dni, ale aj počas dovolenky a voľna na regeneráciu pracovnej sily.

Vzdelávanie

Naši zamestnanci sú špičkoví odborníci aj vďaka neustálemu vzdelávaniu. V tom im pomáhame napríklad prostredníctvom rozvojového programu – Manažérskeho inkubátora či zamestnaneckých rotácií v rámci banky, pri ktorých môžu spoznať prácu kolegov z iných oddelení.

Rozvíjame zručnosti, ktoré zamestnancom pomáhajú nielen po odbornej, ale aj osobnostnej stránke. Jedným zo školení je napríklad Lepšia tréma v hrsti ako guča v žalúdku. Okrem toho pracujeme aj na prezentačných zručnostiach, argumentácii či efektívnom rozvrhnutí pracovného času.

Cudzí jazyk je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Aj prostredníctvom kurzov angličtiny s profesionálnymi lektormi sa staráme o rozširovanie obzorov v oblasti vyjednávania, biznis angličtiny či prezentačných zručností.

Pod týmto názvom pripravujeme už niekoľko rokov prednášky a neformálne diskusie pre našich kolegov. Každú stredu k nám zavíta osobnosť so zaujímavým príbehom či pútavou témou. Nedávno sme napríklad zisťovali, ako v dnešnej digitálnej dobe priviesť deti k športu.

Svet okolo nás sa dokáže veľmi rýchlo meniť. Práve Posilkou reagujeme na najnovšie trendy a prichádzajúce príležitosti, ktoré ochutnávkovým spôsobom predstavujeme na pravidelných workshopoch. Veľmi pozitívne hodnotenou témou boli napríklad pravidlá obliekania s Leou Fekete, ktorá je autorkou dizajnu našich sporkárskych šatiek a kravát.

Počas roka sa niekoľkokrát stretneme aj na interných konferenciách. Tou najúspešnejšou a najznámejšou je Večer inšpirácií. Svoje príbehy každoročne predstavujú ľudia ako starosta Spišského Hrhova Vladimír Ledecký alebo nevidiaca keramikárka Soňa Zelisková.

Študenti

Urob si u nás meno! Chceme ťa už počas štúdia Ponuka pre študentov

Pracovné prostredie

Aktuality

Voľné pozície

Ocenenia banky

Trend Top 2016. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2015. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2014. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2013. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2012. Najúspešnejšia banka roka.
Staňte sa členom našej skupiny na LinkedIne Pridajte sa k nám