O nás

Banka, v ktorej si ľudia veria a ona verí im

Každý človek má na to, aby si splnil svoje sny a plány. Ak sú pracovné, potrebuje prostredie, v ktorom môže rásť. Ak sú súkromné, je dobré pracovať pre firmu, ktorá verí v dôležitosť ich realizácie. V našej banke sa snažíme vytvárať pracovné prostredie, v ktorom si ľudia veria a my veríme im. Okrem benefitov investujeme do podpory firemnej kultúry a moderných kancelárií. Výsledkom nášho snaženia je titul NAJ zamestnávateľ trikrát po sebe a množstvo príbehov našich kolegov, ktorí si vďaka našej dôvere a podpore mohli povedať #mamnato.

Prečo pracovať u nás? Sme banka, ktorá...

Benefity

Finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Zdravie a spokojnosť našich zamestnancov sú pre nás to najdôležitejšie. Ako člen nášho tímu preto získate finančný príspevok na zotavenie a regeneráciu.

Platený deň voľna na dobrovoľníctvo

Zodpovednosť voči spoločnosti je dôležitou súčasťou nášho podnikania. Ak sa rozhodnete pomôcť dobrej veci ako dobrovoľník, radi vás podporíme.

Dni voľna navyše

Voľno nad rámec dovolenky poteší asi každého.
V našej banke ponúkame benefity vo forme voľna na aktívny i pasívny oddych.

Sociálna výpomoc pri dlhodobej PN

Život je plný nepredvídateľných situácií. My si to uvedomujeme, a preto vám v prípade dlhodobej PN finančne pomôžeme.

Voľné parkovacie plochy pre zamestnancov ústredia

Parkovanie v hlavnom meste nie je vždy samozrejmosťou. Budova nášho ústredia poskytuje stovky parkovacích miest vyhradených pre našich zamestnancov.

100 % príspevok na stravovanie, aj počas dovolenky

Sporkári dostávajú príspevok na stravovanie nielen za odpracované dni, ale aj počas dovolenky a voľna na regeneráciu pracovnej sily.

Vzdelávanie

Naši zamestnanci sú špičkoví odborníci aj vďaka neustálemu vzdelávaniu. V tom im pomáhame napríklad prostredníctvom rozvojového programu – Manažérskeho inkubátora či zamestnaneckých rotácií v rámci banky, pri ktorých môžu spoznať prácu kolegov z iných oddelení.

Rozvíjame zručnosti, ktoré zamestnancom pomáhajú nielen po odbornej, ale aj osobnostnej stránke. Jedným zo školení je napríklad Lepšia tréma v hrsti ako guča v žalúdku. Okrem toho pracujeme aj na prezentačných zručnostiach, argumentácii či efektívnom rozvrhnutí pracovného času.

Cudzí jazyk je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou. Aj prostredníctvom kurzov angličtiny s profesionálnymi lektormi sa staráme o rozširovanie obzorov v oblasti vyjednávania, biznis angličtiny či prezentačných zručností.

Každú stredu sa rozprávame o rôznorodých témach so zaujímavými ľuďmi. Paleta tém od cestovateľov cez automobilových pretekárov, vyznávačov zdravotného životného štýlu až po vedcov je taká široká, že sme ju od roku 2013 ešte nevyčerpali.
Pre našich kolegov v sieti pripravujeme inštruktážno-komunikačné videá na odborné témy, s ktorými sa denno-denne stretávajú pri práci v pobočkách. Podporujeme tak nielen ich odborné vzdelanie, ale slúžia i na ľahšiu orientáciu v daných témach a systémoch.

Počas roka sa niekoľkokrát stretneme aj na interných konferenciách. Tou najúspešnejšou a najznámejšou je Večer inšpirácií. Svoje príbehy každoročne predstavujú ľudia ako starosta Spišského Hrhova Vladimír Ledecký alebo nevidiaca keramikárka Soňa Zelisková.

Študenti

Banka, v ktorej si ľudia veria a ona verí im Ponuka pre študentov

Pracovné prostredie

Aktuality

Voľné pozície

Ocenenia banky

Najzamestnávateľ 2018. 1. miesto Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo.
Najzamestnávateľ 2017. 1. miesto Bankovníctvo, financie a poisťovníctvo.
Najzamestnávateľ 2016. Absolútny víťaz kategórie bankovníctvo, financie a poisťovníctvo.
Trend Top 2018. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2016. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2015. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2014. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2013. Najúspešnejšia banka roka.
Trend Top 2012. Najúspešnejšia banka roka.
Staňte sa členom našej skupiny na LinkedIne Pridajte sa k nám
×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť