Kalkulačka Sporenia na bývanie

Bývanie

Viem koľko môžem mesačne sporiť
a ako dlho chcem sporiť

Mimoriadny vklad realizovaný každý rok
Áno
mám Účet v banke
Áno

Nasporená suma

Najvýhodnejšie
vám vieme požičať
10-násobok
nasporenej sumy,
max. 90 % z hodnoty
nehnuteľnosti

Hypotéka bez prekážok

Min. hodnota nehnuteľnosti

Doba splácania úveru

25 rokov

Mesačná splátka

Pozn.: Výpočet má len informatívny charakter.
Ročná úroková sadzba pri splnení podmienok Programu Sporenie na bývanie je 0,41 %. Pri splnení podmienok pre Lepšie úroky je úroková sadzba 0,11 % ročne, ak sporíte mesačne 50 eur a viac; 0,06 % ročne, ak sporíte menej ako 50 eur mesačne ale minimálne 10 eur; inak 0,01 % ročne. Ak pravidelne nesporíte je úroková sadzba 0,01 % ročne. Maximálny úrok je 20 eur mesačne. Zverejnenie k Programu Výhodný súčet – Lepšie úroky.
Potrebujem nasporiť
Chcem si požičať
mám Účet v banke
Áno
Pozn.: Výpočet má len informatívny charakter. Ročná úroková sadzba Sporenia na bývanie je pri splnení podmienok pre Lepšie úroky 0,11 % ročne, ak sporíte mesačne 50 eur a viac; 0,06 % ročne, ak sporíte menej ako 50 eur mesačne ale minimálne 10 eur; inak 0,01 % ročne. Maximálny úrok je 20 eur mesačne.
Po dvoch rokoch pravidelného sporenia bez výberov je pri poskytnutí hypotéky úroková sadzba na sporení na jeden rok o 0,3 % vyššia.
Výška úrokovej sadzby na hypotéke je od 0,79 % ročne pri 1 ročnej fixácii a s programom Výhodný súčet. Zverejnenie k Programu Výhodný súčet – Lepšie úroky.
Dozvedieť sa viac o Sporení na bývanie Viac informácií
×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť