Príbehy našich kolegov

Prečítajte si príbehy našich kolegov a zoznámte sa s ich kariérou v našej banke.

  • Prečo majú naši kolegovia radi prácu v Slovenskej sporiteľni?
  • Čo je zmyslom ich práce?
  • Prečo by vám odporučili naštartovať, resp. pokračovať v kariére v našej banke?

Norbert Hovančák, riaditeľ odboru Firemné centrá

Norbert Hovančák

Sporka mi dala šancu robiť, čo chcem, ukázať, čo viem a rozvíjať to, čo ma baví. Dokonca mi ukázala, že môžem prekročiť chinese wall medzi rizikom a obchodom bez toho, aby to niekoho pobúrilo. Dnes, po viac ako 15 rokoch si vlastne ani neviem predstaviť, že by som pracoval niekde inde.

Norbert Hovančák
Viac informácií

Štefan Šipoš, regionálny riaditeľ pre retail pre región Košice

Štefan Šipoš

Hlavným zmyslom mojej práce z pohľadu externého klienta je zvyšovanie štandardu poskytovaných služieb. To, čo stačilo včera, je už dnes málo. Ak niekto hľadá prácu v úspešnej, stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na bankovom trhu, tak je u nás na tej správnej adrese.

Štefan Šipoš
Viac informácií

Loriána Csukás, Vedúca oddelenia Middle office firemného bankovníctva

Loriána Csukás

Sporiteľňa dáva šancu na rozvoj aj mladým kreatívnym absolventom bez praxe s pozitívnym postojom k životu a práci. Mňa po profesionálnej stránke naša banka naozaj vychovala. Umožnila mi dokonca nabrať skúsenosti aj mimo hraníc Slovenska, v skupine Erste. Sporka presvedčila, že tvrdou prácou, kreativitou a zodpovednosťou môže človek veľa dosiahnuť, aj keď zostane verný jednej bankovej skupine. 

Loriána Csukás
Viac informácií

Lukáš Žilinčík, Risk manažér junior na odbore Reštrukturalizácia a vymáhanie

Lukáš Žilinčík

Sporiteľňa ma oslovila so vzdelávacím programom na veľmi vysokej úrovni. V tom čase mi ako čerstvému absolventovi sprístupnila svet bankovníctva a financií. Po období mojich kariérnych začiatkov v tíme profesionálnych obchodníkov, prišla zaujímavá výzva presunúť sa v rámci banky. Dnes sa podieľam na tvorbe riešení šitých na mieru spoločnostiam, ktoré sa ocitli vo finančných ťažkostiach a potrebujú pomocnú ruku a čas zhlboka sa nadýchnuť. Na základe svojej skúsenosti viem, že Slovenská sporiteľňa si uvedomuje, ako je dôležité vzdelávať svojich ľudí.

Lukáš Žilinčík
Viac info