Najčastejšie otázky

Ako zistím, že moje CV bolo doručené?

Náš systém automaticky posiela odpoveď akonáhle došlo k registrácii životopisu do databázy. Pokiaľ ste automatickú odpoveď neobdržali, pravdepodobne registrácia neprebehla korektne a preto je potrebné CV zaslať znova.

Kde nájdem zoznam všetkých aktuálne obsadzovaných pracovných pozícií?

Všetky aktuálne obsadzované pracovné pozície nájdete na našej stránke v záložke Kariéra – konkrétnejšie v podzáložke Aktuálne pracovné pozície. Tu zároveň nájdete i informácie o priebehu výberového konania.

Do akého termínu je možné zasielať životopis?

Po rozkliknutí pozície, o ktorú ste prejavili záujem, nájdete v hornej časti inzerátu „Termín uzávierky prihlášok“ – teda dátum, do ktorého je možné na danú pracovnú pozíciu reagovať. Väčšina výberových konaní sa však realizuje priebežne, preto odporúčame reagovať na ponuku čo najskôr.

Nezaujala ma žiadna aktuálne zverejnená pozícia. Môžem zaslať svoje CV aj napriek tomu?

Pokiaľ Vás nezaujala žiadna nami zverejnená pozícia, môžete sa samozrejme zaregistrovať do našej databázy prostredníctvom registračného formulára, ktorý nájdete tu.
V prípade, že vás však opäť osloví nejaká konkrétna pracovná pozícia, pokojne môžete na ňu znova zareagovať aj napriek tomu, že už v našej databáze zaregistrovaný ste.

Mám šancu stať sa poradcom, aj keď nemám skúsenosť v inej banke?

V našej banke veľmi radi privítame každého šikovného mladého človeka, ktorý má záujem o prácu s klientom a chuť rozvíjať sa v oblasti finančného poradenstva.
Pozícia poradcu je ideálnym štartom pre všetkých tých, ktorí sa chcú v budúcnosti orientovať na oblasť bankovníctva.

Čo vlastne poradca naozaj robí?

Správny poradca by mal vedieť pochopiť klienta a jeho potreby a nájsť najvhodnejšie riešenie jeho finančnej situácie. Okrem starostlivosti o nového klienta a predaja produktov sa tiež venuje akvizícii nových klientov s cieľom rozšíriť klientské portfólio banky.

Majú poradcovia na pobočkách len základný plat alebo im prináleží aj nejaká motivačná zložka za predaj produktov?

Samozrejme, kvalita poskytnutého poradenstva klientovi je ohodnotená motivačnou zložkou, ktorá môže veľmi zaujímavo ovplyvniť vašu mzdu.

Viac informácií