Analýzy a komentáre

Týždenný prehľad vám poskytne ucelenejší pohľad na najdôležitejšie ekonomické a politické udalosti na Slovensku a v Eurozóne, ako aj komentár k dianiu na devízovom a dlhopisovom trhu. Obsahuje kalendár blížiacich sa udalostí.

Mesačné predpovede rozposielame začiatkom mesiaca. Obsahujú naše predpovede na makroekonomické ukazovatele a sadzby NBS na nasledujúci mesiac, ktoré sprevádza aj krátky komentár. Okrem toho tu nájdete predikcie trhu, čo vám môže pomôcť odhadnúť dopad po ich zverejnení.

Mesačné predpovede

Marec 2019 PDF (238 KB)
Február 2019 PDF (246 KB)
Január 2019 PDF (233 KB)

Publikácia je určená pre tých, ktorí chcú byť informovaní v krátkom čase po významnej ekonomickej alebo politickej udalosti či po zverejnení makroekonomických ukazovateľov. V prípade záujmu existuje možnosť dostávať ju v angličtine aj za iné krajiny (Česká republika, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko), čo zabezpečujú naše sesterské banky v rámci Erste Group.

Skupina Erste vám ponúka možnosť odoberať pravidelne svoje analýzy a komentáre.

  • na tejto stránke zadáte svoje meno a e-mail
  • následne obdržíte aktivačný link, ktorý potvrdíte a nastavíte si heslo (heslo musí obsahovať min. 8 znakov: 2 veľké písmená, 2 malé písmená a 2 číslice alebo špeciálny znak _– () @ § !  )
  • Po nastavení hesla, v záložke My Site, v časti My Subscriptions / Quick Subscriptions resp. Advanced Subscriptions si môžete vybrať publikácie, ktoré chcete na Váš email dostávať . Odber Vami vybraných publikácií je potrebné ešte dodatočne potvrdiť tlačítkom „Subscribe
  • pravidelne budete prostredníctvom e-mailu dostávať URL linky, na ktorých nájdete zvolené analýzy 
×
Mobilná aplikácia George
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Teraz na Google Play
Zobraziť