Naši špecialisti

Chcete podnikať alebo rozbiehate vlastný
startup?

Prihláste sa na bezplatnú konzultáciu so špecialistami z Programu pre začínajúcich podnikateľov a pre podnikateľov, ktorí chcú naštartovať nový biznis. Pomôžeme vám zostaviť ziskový biznis plán, poradíme so správnym nastavením financií a navrhneme možnosti financovania vášho začínajúceho podnikania.

Zobraziť viac

Soňa Šulková

región: Trnava

Je bankárka s takmer dvadsaťročnými skúsenosťami z oblasti financovania podnikateľov. Svoje doterajšie odborné vedomosti rada využíva na pomoc a na podporu tých, ktorí to pri rozbiehaní podnikania potrebujú. Cez jej ruky už prešlo veľa podnikateľských projektov z rôznych oblastí a profesií. Nechýbajú ani projekty mamičiek, po materskej dovolenke, ktoré vďaka nášmu programu pre začínajúcich podnikateľov rozbehli svoje podnikanie a dokázali sa pri tom dobre postarať o svoje deti.

Kde ju nájdete?

Slovenská sporiteľňa, a. s.
Vajanského 24
917 01 Trnava

Soňa Šulková

Laura Veľká

regióny: Nitra, Trenčín

Veľmi rada pracuje s ľuďmi. Prešla viacerými pozíciami v bankovníctve, aj podnikaním samotným. Z tohto pohľadu si vyskúšala obe strany mince a získala výborné predpoklady na to, že v súčasnosti dokáže dobre posúdiť potenciálnu úspešnosť projektu a podať pomocnú ruku tým začínajúcim podnikateľom, ktorých projekty majú šancu uspieť. Pomohla už s odštartovaním niekoľkých e-shopov, zubnej ambulancie aj s uvedením nového produktu na trh.

Kde ju nájdete?

Slovenská sporiteľňa, a. s.
Štefánikova 10
949 01 Nitra

Laura Veľká

Katarína Ľauková

región: Banská Bystrica

Aj keď skončila obchodnú fakultu na Vysokej škole ekonomickej, dlhé roky pracovala v bankovníctve v oblasti financovania malých a stredných podnikateľov. Spolupracovala s viacerými neziskovými organizáciami, ktoré podporovali začínajúcich podnikateľov. Posudzovala a pomáhala im zostavovať podnikateľské zámery a finančné plány a bola tiež členkou úverových komisií. Inšpiráciu a nové poznatky pre svoju prácu získala aj na stážach v zahraničí. V rámci programu už podporila viacero podnikateľských nápadov: IT, e-shopy, dopravné firmy, autoservis, maloobchodné predajne s mäsom, potraviny, kaviareň, cukráreň, vizážistický salón, alternatívnu medicínu, fitness centrá aj samostatne hospodáriacich roľníkov.

Kde ju nájdete?

Slovenská sporiteľňa, a. s.
Nám. Š. Moysesa 8
974 01 Banská Bystrica

Katarína Ľauková

Roman Boda

región: Bratislava

Skúsený manažér s dlhoročnou praxou v komplexnom riadení firiem a projektov v oblasti maloobchodu a zdravotníctva. Špecialista na rozbiehanie nových projektov na „zelenej lúke“ s bohatými skúsenosťami s vytváraním tímov, riadiacich štruktúr a funkčných procesov v rastúcich spoločnostiach. Z pozície CEO sa venoval novým biznisom celú rastovú fázu až po ich predaj strategickému investorovi. Rád pomáha svojimi skúsenosťami a radami začínajúcim podnikateľom.

Kde ho nájdete?

Slovenská sporiteľňa, a. s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava

Roman Boda

Ján Žovin

región: Žilina

Niekoľko rokov sa aktívne pohybuje najmä v odvetví retailu, kde prešiel viacerými manažérskymi pozíciami. Má skúsenosti s otváraním a rozbiehaním maloobchodných predajní domácich ako i nadnárodných spoločností na slovenskom trhu. V roku 2015 rozbiehal vlastné podnikanie v oblasti internetového predaja a nových foriem low‑cost retailových sietí. Jeho hlavnou motiváciou je pomoc a podpora začínajúcim podnikateľom, ktorí chcú realizovať svoje sny.

Kde ho nájdete?

Slovenská sporiteľňa, a. s.
A. Bernoláka 55
010 01 Žilina

Ján Žovin

Našich špecialistov môžete kontaktovať prostredníctvom on-line kontaktného formulára alebo e-mailom v tvare priezvisko.meno@slsp.sk (je potrebné uviesť meno a priezvisko príslušného špecialistu bez diakritiky).

Zobraziť viac
Pridajte sa k nám na
Krok za krokom
EEPA National Winner 2016. European Commission.