Partnerstvá


Cieľom Slovenskej sporiteľne je prinášať svojim klientom komplexné a vyspelé riešenia.
A vďaka našim obchodným partnerom vám vieme poskytnúť vždy o niečo navyše.

Arval Slovakia

Operatívny lízing automobilov vybavíte aj na firemnom centre. Strategickou spoluprácou s lídrom v oblasti operatívneho lízingu spoločnosťou Arval Slovakia vám ponúkame produkty operatívneho leasingu vozidiel prostredníctvom našich firemných centier.

Spoločnosť Arval Slovakia patrí do bankovej skupiny BNP Paribas. Špecializuje sa na operatívny lízing automobilov s plným servisom pre malé, stredné podniky a veľké spoločnosti. Patrí medzi lídrov na trhu. Svojim zákazníkom poskytuje fleetové riešenia na mieru, odborné poradenstvo, 24-hodiný zákaznícky servis a plnú starostlivosť o vozový park klienta. Ponúka komplexné služby operatívneho lízingu vozidiel pre zákazníkov všetkých segmentov.

Prečo je pre vás operatívny lízing vozidiel výhodný?

 • outsoursujete všetky formy zaťaženia súvisiace s vozidlom – servis, údržba, opravy, pneumatiky a iné,
 • šetríte čas, ktorý vy a vaši zamestnanci musíte venovať spravovaniu vozového parku,
 • náklady máte neustále pod kontrolou.
Zobraziť viac

CSI Leasing Slovakia

Operatívny lízing výpočtovej a kancelárskej techniky vybavíte aj na firemnom centre. Strategická spolupráca s lídrom v oblasti operatívneho lízingu spoločnosťou CSI Leasing Slovakia, umožňuje poskytnúť našim klientom operatívny lízing výpočtovej a kancelárskej techniky aj prostredníctvom siete našich regionálnych firemných centier.

Spoločnosť CSI Leasing je jedným z najväčších nezávislých špecialistov na leasing IT vo svete, so zákazníkmi vo viac ako 36 krajinách.

Spolupráca s CSI Leasing Slovakia vám zabezpečí:

 • prístup k najmodernejším zariadeniam so stratégiou obnovy,
 • flexibilitu pri upgrade technológií, ktoré splnia vaše meniace sa potreby,
 • zjednodušenie likvidácie zariadení – jednoducho vrátite zariadenie vášmu prenajímateľovi,
 • zníženie celkových nákladov na vlastníctvo,
 • zlepšenie ukazovateľov výkonnosti (zníženie dlhovej služby),
 • šetrenie pracovného kapitálu a elimináciu účtovných odpisov na konci životnosti zariadení.
Zobraziť viac

Kooperativa

Beriete si podnikateľský úver? Oplatí sa vám poistiť sa. Predovšetkým treba povedať, že poistenie nemá primárne slúžiť banke, ale klientovi. Pretože ak sa niečo stane a znehodnotí sa majetok, ktorý financuje z úveru, neohrozí to jeho biznis.

Slovenská sporiteľňa pri poistení spolupracuje s poisťovňou Kooperativa.

Výhody:

 • klient Slovenskej sporiteľne získa v Kooperative starostlivosť a výhody prémiového klienta,
 • v prípade záujmu vypracuje Kooperativa klientovi komplexný poistný audit,
 • preverenie možnosti optimalizácie nákladov súvisiacich s platením poistného,
 • klient môže poistenie riešiť so svojim poradcom v banke a tak spolu s úverom vybaví aj poistenie na jednom mieste,
 • klient poskytne povinné informácie iba raz a to iba banke.

Poisťovňa kontaktuje klienta až v momente, keď klient súhlasí s ponukou poistenia za účelom doriešenia zmluvnej dokumentácie.

Zobraziť viac

Llentab

Čo vás priviedlo k partnerstvu so Slovenskou sporiteľňou?

Naším cieľom je čo najviac zjednodušiť a zvýhodniť klientom priebeh celého projektu. Partnerstvo so Slovenskou sporiteľňou je v súlade s našou aktuálnou stratégiou, kedy sa snažíme klientom pripraviť čo najvýhodnejšie podmienky, dokonca ešte vo fáze rozhodovania a prípravy projektov. Naši obchodníci sa každý deň stretávajú s klientmi, ktorí riešia financovanie svojich projektov. Je logické, že sme teda hľadali partnera, ktorý by našim klientom poskytol čo najvýhodnejšie podmienky a uľahčil im financovanie projektu. Nemohli sme potom začať s „pytačkami“ inde ako u najsilnejšieho bankového domu na Slovensku. Sme presvedčení, že ponuka Slovenskej sporiteľne pre našich klientov je ďalším významným krokom, ktorý im zatraktívni celý proces výstavby našej oceľovej haly. Slovenská sporiteľňa pristúpila k partnerstvu veľmi zodpovedne a okrem ekonomických výhod, pripravila aj výhody v zmysle časových a administratívnych úspor, ktoré iste naši klienti ocenia.

Zobraziť viac

Euro Dotácie

Sme renomovaná poradenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu, ktorá je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre našich klientov. V odvetví poradenstva pri získavaní finančnej podpory zo zdrojov Európskej únie a súvisiacich služieb patríme k vedúcim spoločnostiam na trhu. Pracujeme s ľuďmi a pre ľudí, aj preto staviame spoluprácu na filozofii dlhodobých partnerstiev založených na dôvere, otvorenej komunikácii, vzájomnej výhodnosti a najmä spoločných úspechoch.