Chcete rozbehnúť biznis vo veľkom?

Dohodnite si nezáväzné stretnutie s našim biznis špecialistom a poradíme vám ako:

  • Presťahovať biznis do väčších priestorov
  • Investovať do nehnuteľnosti
  • Zabezpečiť techniku pre zamestnancov

Inšpirujte sa

V spolupráci s našimi špecialistami vám prinášame niekoľko riešení, ktoré vám pomôžu zefektívniť vaše podnikanie.

Ako postaviť firmu na viac nôh

Darí sa vám a premýšľate, ako zväčšiť firmu? Väčšina majiteľov začne v týchto situáciách uvažovať o novej prevádzke alebo o novom produkte. Skúste to inak. Pozrite sa na to, či nemôžete expandovať vertikálne.

Prečítať viac

Oceľové haly preverené drsným severom

Začalo to rybármi. V drsnom švédskom kraji bolo počasie natoľko premenlivé, že potrebovali kvalitné oceľové haly na uskladnenie a spracovanie svojich úlovkov. Tak vznikla spoločnosť LLENTAB, ktorá v Európe odvtedy postavila tisíce hál. 

Prečítať viac

Hľadáte peniaze na veľký projekt? Na tieto tri veci si dajte pozor

Chcete postaviť malú bytovku, ulicu rodinných domov alebo máte iný rozvojový nápad, ktorý si žiada peniaze? Predtým, než odklepnete prvú ponuku, zvážte tieto tri veci.

Prečítať viac

Potrebujete vo firme viac technológií? Pomôžeme vám pri nákupe

Zdvihnite ruku, kto si pod slovom technológie predstaví počítače. Ruky dole. Väčšina. Ibaže podpora pre podnikateľov, ktorí potrebujú dodať firme dynamiku prostredníctvom nákupu nových technológií, sa netýka iba IT. 

Prečítať viac

Máte vo firme málo miesta? Takto ho zväčšíte

Poctivá robota si zákazníka nájde. Potom sa stane, že aj v čase, keď firmy otvoria skôr e-shop ako kamennú predajňu, sú podnikatelia, ktorí budujú nové predajne a rozširujú svoje výstavné priestory.

Prečítať viac

Túžite po konkurencii? Takto ju kúpite férovo

Zmeniť jednu firmu na druhú, premaľovať logo a zabrať nový trh sú obyčajne situácie, ktoré si dávame do súvislosti s agresívnym biznisom, kde jeden vyhrá a druhý prehrá. Nemusí to však byť len takto. Sú prípady, keď môžete pohltiť konkurenčnú firmu tak, že je to výhodné pre oboch. 

Prečítať viac

Jeden volant nestačí

Keď chce človek vydržať v podnikaní, neustále musí začínať akoby odznova. Podmienky sa menia tak často, že jediné, čo človeku zostáva, sú skúsenosti.

Prečítať viac

Podnikanie s vôňou tabaku

Miroslav Bajtoš nebol nikdy fajčiar. Preto keď za ním raz prišiel známy, že by si mohol otvoriť obchod s cigarami, vôbec mu to nevoňalo.

Prečítať viac