2017 11 APR
Správy Ako bankovať cez veľkonočné sviatky?
  • SK

Počas veľkonočných sviatkov môžu klienti Slovenskej sporiteľne bankovať z pohodlia domova cez internetbanking či mobilné aplikácie alebo môžu využiť vybrané pobočky v obchodných centrách. Domáce prevody (do inej banky alebo v rámci krajín SEPA) zadané počas sviatkov bude mať príjemca na svojom účte v utorok, 18. apríla 2017. Prevody v rámci Slovenskej sporiteľne budú pripísané okamžite. Situácia je o niečo zložitejšia pri cezhraničných prevodoch. Klient si môže zvoliť dátum splatnosti utorok 18. apríla 2017, avšak deň, kedy budú peniaze na účte príjemcu, závisí od meny transakcie a od toho, či si klient zvolí štandardnú alebo urgentnú platbu. 

Ak vám na niektorý zo sviatočných dní vychádza splátka úveru, nemusíte sa obávať omeškania. Treba si dať pozor na to, aby ste v deň splatnosti mali na účte dostatok peňazí.

Otváracie hodiny pobočiek počas Veľkej noci 2017

  • Na Veľký piatok (14. apríla 2017) budú zatvorené všetky pobočky mimo nákupných centier. Klientom budú naši pracovníci k dispozícii v nákupných centrách v štandardných otváracích hodinách, okrem TPD Bratislava, Cubicon Bratislava, Shopping City Jasná v Liptovskom Mikuláši, Obchodná 2 vo Zvolene, ktoré zostanú zatvorené.
  • Na Bielu sobotu (15. apríla 2017) bude rovnaká situácia ako v piatok, avšak otvorená bude aj pobočka v Shopping City Jasná v Liptovskom Mikuláši.
  • Na Veľkonočnú nedeľu a Veľkonočný pondelok (16.-17. apríla 2017) budú zatvorené všetky pobočky Slovenskej sporiteľne.

Viac informácií o otváracích hodinách a posielaní peňazí vám radi poskytneme v ktorejkoľvek pobočke Slovenskej sporiteľne alebo prostredníctvom nášho Klientskeho centra na čísle 0850 111 888 alebo *0900.