Preskočiť na obsah
0850 111 888
SporoCALL
English      Textová verzia  |  Čiernobiela verzia  |  A A A
EASY BANKING 
INTERNET BANKING 
Úvod   |   Kariéra   |   Kontakty   |   Obchodné miesta a bankomaty

 

 

Internetbanking Mini

Vytlačiť stránku Poslať ďalej
 
 
Mini verzia Internetbankingu prináša pohodlné, rýchle a bezpečné využívanie bankových služieb cez inteligentné mobilné telefóny (smartfóny). Aplikácia je prispôsobená na používanie v smartphonoch s operačným systémom iOS (Apple), Android (HTC, Samsung, LG, Sony-Ericsson a ďalší), Symbian (Nokia), RIM (Blackberry) a Windows Mobile 7.

Využíva najmodernejšie technológie a štandardy HTML tak, aby bola použiteľná v mobilných internetových prehliadačoch zariadení iPhone, iPod Touch, iPad, HTC, Blackberry, Samsung Galaxy, a NOKIA N95 a vyššie.
V prípade, že by predvolený internetový prehliadač mobilného telefónu stránku nezobrazoval korektne, resp. by nefungovalo potvrdzovanie príkazov cez tlačidlá, skúste si nainštalovať alternatívny internetový prehliadač (napr. Opera Mobile, ale s vypnutou funkciou Turbo) a stránku Internetbankingu Mini otvorte v ňom.

IB mini pre všetky smartfóny

Filozofiou aplikácie je zabezpečiť klientom rýchly a pohodlný prístup k bankovým službám prostredníctvom najpoužívanejších inteligentných telefónov na trhu.

Navigácia je prispôsobená a zjednodušená tak, aby sa v nej klient pohodlne orientoval a dokázal ju ovládať aj jedným prstom. „Po spustení aplikácie sa zobrazí ovládací panel a klient môže ihneď posielať platby alebo si skontrolovať stav účtu. V porovnaní s plnou verziou internetbankingu je to oveľa jednoduchšie, nakoľko nie je potrebné obsah obrazovky zväčšovať alebo približovať.
 
Po prihlásení sa do mobilnej verzie internetbankingu na adrese https://ib.slsp.sk sa zobrazia najpoužívanejšie operácie:
  • zadanie tuzemskej platby,
  • prehľad posledných 10 obratov,
  • prehľad príkazov zadaných prostredníctvom elektronického bankovníctva.

V aplikácii je možné zadať aj zahraničné platby, inkasá, trvalé príkazy, termínované vklady, výpisy a notifikácie, ako aj správu preddefinovaných platieb. Užívateľ mobilnej verzie sa môže v ktoromkoľvek kroku prepnúť do plnej verzie internetbankingu prostredníctvom odkazu na každej stránke.

Ukážky Internetbankingu Mini (obrázky sa otvoria v novom okne):

Bezpečnosť aplikácie je na najvyššej úrovni. Spojenie medzi prehliadačom klienta a bankovým serverom je chránené prostredníctvom bezpečnostného certifikátu a na prístup sa požadujú tiež bezpečnostné predmety. Využívanie internetbankingu v mobilnom telefóne
v porovnaní s počítačovou verziou nepredstavuje pre klientov vyššie riziko, aj tu však platia základné bezpečnostné pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať: 

  • dajte pozor, aké softvéry inštalujete do svojho mobilného telefónu,
  • nikdy neotvárajte v mobilnom telefóne podozrivé e-maily,
  • s nikým nezdieľajte svoje prihlasovacie údaje a heslá,
  • pri komunikácii si overte certifikát banky pomocou svojho internetového prehliadača
    v mobilnom telefóne.

 
Nenašli ste požadovanú informáciu alebo by ste potrebovali ešte niečo upresniť?

Pošlite nám e-mail alebo zavolajte na 0850 111 888 alebo nám len nechajte svoje číslo a my vám radi zavoláme.

Ak uprednostňujete osobné stretnutie, radi vás privítame priamo v našich obchodných miestach alebo firemných centrách.

 


Ako platiť kartou