Preskočiť na obsah
0850 111 888
SporoCALL
English      Textová verzia  |  Čiernobiela verzia  |  A A A
EASY BANKING 
INTERNET BANKING 
Úvod   |   Kariéra   |   Kontakty   |   Obchodné miesta a bankomaty

 

 

Slovenská sporiteľňa má nového partnera
v oblasti PR a komunikácie

Vytlačiť stránku Poslať ďalej
 
 
18.11.2009 Agentúra Seesame Communication Experts vyhrala tender a od 1. novembra 2009 sa stala novým konzultantom Slovenskej sporiteľne pre oblasť PR a komunikácie.

„So Slovenskou sporiteľnou spolupracujeme v oblasti strategického poradenstva a media relations. Našim cieľom je podporiť komunikáciu lídra na slovenskom bankovom trhu s médiami, existujúcimi a potenciálnymi klientmi,” uviedla v tejto súvislosti Zuzana Mesárošová, Client Director agentúry Seesame.

„Sme radi, že sme v Seesame našli kombináciu poradenského potenciálu, kreatívneho prístupu a skúseností z finančného sektora ,“ povedala Marta Krejcarová, zodpovedná za riadenie odboru komunikácie a sponzoringu.


Slovenská sporitelna je s 2,5 miliónom klientov najväcšou komercnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporitelne je rakúska EGB Ceps Holding GmbH. Slovenská sporitelna má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvatelstvo, vkladov klientov, v pocte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 276 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.


 
Nenašli ste požadovanú informáciu alebo by ste potrebovali ešte niečo upresniť?

Pošlite nám e-mail alebo zavolajte na 0850 111 888 alebo nám len nechajte svoje číslo a my vám radi zavoláme.

Ak uprednostňujete osobné stretnutie, radi vás privítame priamo v našich obchodných miestach alebo firemných centrách.

 


Ako platiť kartou